| Viitorulapropiat a întrebat:

Peste doua saptamani ar trebui sa depun dosarul pentru liceul militar "Stefan cel Mare" de la Campulung,mereu mi-am dorit sa intru la acest liceu si am inceput sa ma pregatesc intens pentru admitere, dar acum pe ultima 100 de metri sunt cam indecis.Ar fi o alegere buna? Ce parere aveti despre aceste licee militare? Tulburarea de stres posttraumatica ar constitui o problema la proba psihologica sau la admitere? Vreau orice fel de informatii.

2 răspunsuri:
| Moise_Gabriel_1997 a răspuns:

Proba psihologica nu e foarte grea dar cea fizica este.Trebuie sa te descurci la matematica pentru a rezista la liceu si sa nu Fi pessimist pentru ca altfel Poti abandona usor

| Viitorulapropiat explică (pentru Moise_Gabriel_1997):

Multumesc mult.Esti elev la un liceu militar?