| Cristi_Moianu_1989 a întrebat:

Poate sa imi dea si mie cineva niste idei cu ce as putea cumpara mamei mele de 8 martie buget 100lei?

Răspuns Câştigător
| floraida a răspuns:

Un trandafir si o ciocolata "I love Milka" sigur iti va aprecia gestul, dar sa nu uiti sa ii spui ca o iubesti.

3 răspunsuri:
| ToKen a răspuns:

Un peste de sticla, de pus pe televizor.

| Trumpinator a răspuns:

O jucarioara mica, o cutie de bomboane, si o felicitare facuta de tine, nu uite, tot ce e de la tine este special pentru ea happy

| sadfhgkj a răspuns:

Nici nu prea e nevoie sa dai atatia bani,cred ca e de ajuns sa iei o rama de fotografie si sa pui o poza cu voi, o ciocolata,dar una mai speciala asa gen rafaello,intelegi tu, un buchet de flori, eventual ii faci si o felicitare, ii poti dedica in ea chiar versurile melodiei lui Elena Gheorghe "Mama" sau scrii tot ce simti pentru ea ☺ ii poti lua niste lumanari parfumate, sau ii iei un parfum, depinde acum si de gusturile ei :3 puppy dog eyes