| ZokyRun5 a întrebat:

Poate să-mi dea cineva nişte exemple de replici maxime pt. acel tip de persoane insuportabile care te întreabă "ce faci?"doar să facă mişto de tine, şi alte câteva rekt-uri dacă se poate.Dau fundă!happy

Răspuns Câştigător
| OldSoul a răspuns:

"Dau m*** la curiosi!" Asta e cam cel mai bun rekt la aceasta intrebare.

5 răspunsuri:
| ania a răspuns:

Mult mai bine decât merit.

| Popescu_Eugen_1964 a răspuns:

Fac pe nebunu / prostu, ca sa nu creada lumea ca esti singur pe lume.

| artmosfera a răspuns:

Ce faci?- Respir
nu-i rekt, dar pare că ești indiferent
La mine funcționează

| BlackParadise a răspuns:

1.Ma gândesc la moduri de tortură pentru persoanele ca tine.
2. Ma gândesc sa

| BlackParadise a răspuns:

2. Ma gândesc sa îți fac o poza pentru ca am auzit ca milka căuta o noua vaca si m-am gândit la tine.