| AdytzTheWolf a întrebat:

poate unii dintre voi o sa ma considerati un disperat dar eu va spun care e situatia si poate ma ajutati cumva, deci am cunoscut o fata, am petrecut timp cu ea, m-am indragostit de ea, dupa un timp i-am spus fata in fata ce simt pentru ea, acum au trecut 2 zile de cand nu am mai vorbit cu ea fata in fata (deci prin tel si mass am vorbit) aseara mi-a spus ca in seara cand i-am spus ca o plac se astepta la un sarut, i-am spus ca imi era putin rusine sa o fac deoarece nu stiam ce se va intampla, imi voi lua o palma sau mai rau asa ca i-am spus doar ca o plac, dupa cateva secunde am intrebat-o daca as fi sarutato sar fi suparat iar ea mi-a raspuns ca nu iar eu i-am spus bine atunci cand ne mai vedem o sa o facem, ea mi-a zis mai bine o facem cand nu e nimeni in preajma si ramane intre noi 2 ca sunt multi care ma cunosc si din ciuda sa-r baga intre noi asa ca mai bine o facem in secret, eu i-am zis bine, iar acum nu stiu cand ma voi reintalni cu ea pentru ca nci ea nici eu nu stim cand avem timp, sunt foarte stresat deoarece tin la ea atat de mult incat nu pot rezista fata sa o vad si sa ii vorbesc fata in fata mai ales stiind ca ma voie sa o sarut (poate unii intelegeti prin ce trec) deci ma puteti ajtua cumva va rog

Răspuns Câştigător
| MihaiKm a răspuns:

Frate, sunt cam in aceiasi situatie ca si tine cred, numai ca la mine nu e vorba de sarut, ma rog, eu zic sa o inviti la un suc, sau sa iesiti impreuna, daca ati ajuns la sarut, atunci voi deja sunteti intr-o relatie. Eu zic sa le mai dai naibii de treburi si sa te intalnesti cu ea neaparat, stiu cum e sa iubesti pe cineva foarte mult si sa nu il vezi o perioada mai lunga de timp, e ca si cum ceva din tine moare, deci in concluzie sun-o invit-o sa mearga cu tine, si zii ca o iubestihappy Eu iti urez bafta!