| anonim_4396 a întrebat:

.. Povestea mea este ciudata.Am 15 ani.La scoala toate fetele se baga in seama cu mine,ma pupa, alinta.eu mai putin sunt timid, nu prea fac nimic.astept sa ma bage ele in seama, numai spun ca pe ask.fm am mii de like-uri, cand dau note \intrebari fac cate 300 de like-uri pe postare, etc.Multe fete imi dau impresia ca ma plac, multi au impresia ca eu schimb gagicile ca pe ciorapi.Dar nu e chiar asa.eu niciodata nu fac mai mult, nu ma bag in seama cu ele pe fb chiar daca as vrea.Adica,eu vreau sa vorbesc cu ele mai mult,sa le pup si eu etc,sa fac ceva mai mult de atat, dar sunt mai timid si nu stiu cum.Si de aceea nu am prietena, dar eu simt ca as putea sa am.Nu stiu,dar senzatia e aiurea,cand vezi ca poti si simti ca poti si totusi nu reusesti. Poate ca nu sunt un giccolo,dar chiar asa e de greu de cucerit o fata, sau de bagat in seama?

5 răspunsuri:
| rater1994 a răspuns:

Frate bwai fi tu insuti ce naiba sa fi timid? chiar asa fetele te pupa una alta altii si-ar dorii numa sa fie salutat de o fata...Mai fi tu insuti vorbeste incet incet iti vei da drumu.Dar un sfat nu fa pe batmanbig grin.Ca poate vei auzi candva de la o fata asa: "Sti imi placeai mai mult cand erai timid..."asa ca fi atenttongue.Si fata oricum vei avea iubita ma refer asa ca nu-ti bate capu.

| Lolităăăă a răspuns:

Poi. nu este greu sa cuceresti o fata. Daca iti place de ia poti s-o inviti la o cina romantica seara, sau sa mergeti in parc seara. Si nu conteaza daca esti timid,, laso pe ia sa fie rea.))

| unpustiobisnuit a răspuns:

S-ar putea sa te ia toate de fraier si sa-si bata joc de tine

| fede12 a răspuns:

Decii nu pot sa cred! Esti exact ca iubitul meu..tot asa e si el..si dupa ce am vorbit aproape un an eu l-am intrebat daca vrea sa fie cu mine pentru ca simteam ca nu are tupeul sa ma intrebe..si a spus DA!laughingsi tu trebuie sa iti invingi ''frica'' baga-te si tu inseama cu ele nu ai nimic de pierdut! Baftaa! Te pup!:X

| bodygirl a răspuns:

Gaseste acea fata de care iti place cu adevarat. daca si ea te place nu mai fi timid si spune-i tu primul ce simti crede-ma fetele sunt mult mai timide decat baietii si asteapta de la baiat primul pas... SUCCES!