| Crosto a întrebat:

Prietenii mei cand vin niste fete pe teren...acolo jucam basket se dau mari, ma imping etc. tipa, nu mai injura deloc de parca sunt regine alea...Eu stau chill zic sa luam o pauza si ei nuuu, de ce? Vreau sa stiu care e motivul de a se da mari de fata cu niste fete ca toti suntem oameni.

Răspuns Apreciat de Editori
| Anonim9114562123 a răspuns:

Ei cred ca daca te fac de ras de fata cu fetele acelea, ies ei in evidenta si devin mai populari. Este foarte urat, roaga-i odata cand nu sunt fetele de fata sa inceteze sau distanteaza-te de ei, ca e clar ca pentru ei sunt mai importante fetele decat prietenia cu tine, daca si dupa ce ii rogi sa inceteze, fac acelasi lucru.

1 răspuns:
| christall a răspuns:

Ca sa impresioneze si sa atraga atentia fetelor asupra lor. Sunt fete care sunt atrase de un asemenea comportament, dar sunt si fete care detesta felul asta de a fi.