| MaxRobert a întrebat:

Salut TPU, prima intrebare, care sunt cele mai misto camine pentru liceeni din Iasi si si a doua intrebare, sunt camine private in Iasi care primesc si elevi si daca sunt, care sunt acelea? Multumesc!

1 răspuns:
| Violleta2022 a răspuns:

Fiecare liceu are caminul lui si-i impsoibil sa-ti poata spune cineva care-i cel mai misto, fiindca este imppsobil sa fi locuit sau vizitat toate caminele, ca sa-si poata da cu parerea.

Retine: fiecare liceu are caminul lui si nu poti sa stai unde vrei tu ci aoclo unde esti repartizat de administratorul caminului si licuelui unde inveti.

In principiu, toate caminele sunt aproape la fel: dormitoare comune cu 4-6 paturi, bai comune, camera de studiu comuna, spalatorie comuna, cantina comuna.