| unbaiatanonim a întrebat:

profesorii au voie sa puna absente sambata? Ca am auzit ca s-ar putea sa recuperam deoarece luni am fost liberi (marti 1/5/2012) si sambata sunt sanse sa recuperam orele.

Răspuns Câştigător
| Marijuana a răspuns:

In mod normal ei nu au cum sa puna absente pe 5 mai ( sambata ) si daca ar pune pe zilele de luni si marti ce recuperare ar mai trebui sa se faca, ca s-ar zice ca nu s-a venit luni si marti la scoala si ziua de sambata nu-si mai are rolul? Asa cum nu recuperezi zilele in care lipsesti, chiulesti nici asa nu ar fi logic sa recuperezi. Mi se pare o prostie, ce atata recuperare, i-am obligat noi sa ne dea liber luni si marti? straight face Noua la liceu nu ne-a zis nimeni nimicde sambata si daca ar fi zis tot deagab ar fi fost laughing.

2 răspunsuri:
| ana5 a răspuns:

Nu stiu s-ar putea!

| JhgfdGirl a răspuns:

DA au voie deoarece sunt recuperari de la ore deci faceti orele pe care leati pierdut gen SCOALA!