| AlexTntt a întrebat:

puteti sa imi spuneti cam la a cata sedinta la solar incepe sa se vada un bronz frumos?

1 răspuns:
| pietrean a răspuns:

Cand o sa se vada "bronzul frumos", deja pielea iti este afectata si pe viitor, poti avea probleme de sanatate.Intreba un medic dermatolog, cat de nociv este bronzatul la solar.Mai rau decat bronzatul excesiv la soare! Vine vara acus-acus si o sa te bronzezi natural(dar tot fara excese de stat la soare) si sanatos!