| MadutsaJefferson a întrebat:

puteti sa-mi spuneti va rog cum sa aflu daca un baiat ma place? e urgent..please ajutati-ma. dau fundita la cel care raspunde cel mai repede si eficient(((

Răspuns Câştigător
| zմzմツ a răspuns:

Bunabatting eyelashes...phai..unii baieti cum a zis s Valentina, sunt mai dulci s s intereseaza d lucrurile care iti plac... dar alti sunt mai distanti s incearca s s apropie d tine prin alte persoane..incearka s te imprietenesti c el.Afla c lucruri ii plac, incearca s t apropi d el.Sau daca esti mai timida incearca s afli prin alti daca t place Succeswinking:*

4 răspunsuri:
| vampire16 a răspuns:

Poti sa cauti teste pe net si sa dai unul.Sau,un baiat te place atunci cand sa uita frumos la tine, atunci cand iti acorda atentie si cand petrece putin mai mult timpul cu tine.Nu trebuie sa indeplineasca toate cele trei conditi eu inti spun asta pentru ca sasa mi s-a intampalt si mie cu iuitul meu.Multa bafta sa-ti cauti zumatate e posibil sa fie ghiar el.Succes!

| Corinnààà a răspuns:

DOAMNE! Câtă disperare =.=

| DyaNna249 a răspuns:

Deoarece un baiat apreciaza sinceritatea, sa iti spun cum am facut eu,, : l-am luat frumos intr-un colt unde nu era nimeni si l-am intrebat ce parere are despre mine si daca ma place, surprinzator asteptariilor mele a spus ca sunt frumoasa si ca ma place si m-a intrebat daca vreau sa fim impreuna, mi-a spus ca de mult cauta un moment potrivit in care sa ma intrebe dar nu l-a gasit. Si mie imi placea de el si neam bagat impreuna si avem aproape 4 luni. deci bafta!

| valentina_2679 a răspuns:

Iti dai seama dupa felul in care te priveste, e mai dulce cu tine se intereseaza de lucrurile care iti plac, incearca sa stea preajma ta recurgand la orice metoda.