| anonim_4396 a întrebat:

Salut tpu..recent m`am despartit de iubita mea, stau suparat mai tot timpul..ma gandesc numai la ea ( cu toate ca as vrea s-o uit ) m`am reapucat de fumat...mi s-a luat tot cheful de scoala..de viata..intelegeti voi..sunt terminat straight face. Imi puteti da un sfat ceva? sa fac ceva? nu stiu. sad orice

Răspuns Câştigător
| Lav999 a răspuns:

Daca nu poți sa te impaci cu ea, atunci încearcă sa te reindragostesti, sau sa vorbești mai mult cu prietenii, distreaza-te.Dar orice ar fi lasa-te de fumat, nu iti face decât rău. Succes!

1 răspuns:
| emag a răspuns:

Impaca-te cu ea, ca tot vine Valentine's day, cumpara-i ceva dragut si un buchet mare de trandafiri, si spune-i ca o vrei inapoi happy