| StefanCristi a întrebat:

Salut tpu.ro cum pot face bani prin postă gen să primesc bani prin postă să merg la postă și să iau plicul cu banii?

5 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Este imposibil asa ceva!
De zeci de nai nu se mai trimit banii prin posta, fiindca toata posta trece prin scannere si se vede ce-i in plic, iar acolo unde sunt bani sau valori, se opresc plicurile.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Te angajezi la posta si le zici ca vrei sa fii platit cash in plic.

| StefanCristi explică (pentru suntserios):

Mă refer cum pot face banii online să primesc banii în plic prin postă

| suntserios a răspuns (pentru StefanCristi):

Nu cred ca mai plateste nimeni asa de rudimentar

| Furnicuta000 a răspuns:

Daca te gandesti sa faci vreo combinatie frumoasa, sa stii ca atunci cand primesti bani expeditorul o sa stie adresa si numele tau