| Okkultist a întrebat:

sa incep, mi-a scazut proful de religie un punct la purtare ca m-am prefacut ca pixul este o tigare si pun scrumul in cap la o proasta, mi-a scazut proful de muzica un punct ca am spart niste mere cu pumnul, si inca un punct dar nu stiu la ce. Se poate intampla ceva daca nu imi pun profii punctele la purtare iar? Cred ca le va pune sigur dar iau la absurd, daca o sa raman cu 7 la purtare, ma afecteaza cu ceva? Funda promit happy Mentionez ca am niste fraieri de profesori care ma calca pe nervi mereu. Mai ales ca diriga e o hoasca care nu mai inteleg daca tine sau nu cu mine laughing In fine va rog, funda!

Răspuns Câştigător
| Alicezzz a răspuns:

Nu te afecteaza decat ca iti trage media generala in jos, dar daca nu te-au exmatriculat este bine si poate incerci sa nu ajungi la asta laughing.Dar pe viitor daca vrei sa dai la academia de politie cu siguranta da te afecteaza dar am impresia ca doar nota la purtare din liceu ceva gen media 8 pe toti ani de liceu.