| Bris a întrebat:

(scuze ca revin dar vreau mai multe sugestii va rog frumos) Imi puteti spune cateva metode dar si ceva exercitii speciale pentru slabit. Sa fie metode incercate de voi si sa dea roade si fara sfaturi luate de pe net si auzite de la cineva care se creade destept, mersi!

2 răspunsuri:
| IngerulSiDraculTau a răspuns:

Supa de varza cat poti tu sa mananci, nimic alceva decat asta

| Tops a răspuns:

Mananca obisnuit si fa programul HIP/HOP-ABS de la Shaun-T Da rezultate in prima saptamanatongue