| anonim_4396 a întrebat:

se apropie clasa a 9-a pentru mine. Am o intrebare, am fundul putin mai mare decat majoritatea copiilor, dar nu sunt gras sau ceva, nu am burta dar am fundul asta, mai bombat. Mananc sanatos si fac sport in fiecare zi, dar nu stiu ce este cu fundul probabil ceva din gene, as putea sa slabesc, am 60 de kg si 1, 78. Credeti ca ceilalti copii o sa ma considere un ciudat?

Răspuns Câştigător
| Neamiticahfdn a răspuns:

Stai calm ..la 1.78 este destul de ok 60kg, ba chiar este putin, eu am 1. 73inaltimea si am 56kg, deci sunt putin mai slab ca tine, si la fel trec clasa a 9.Insa nu te nelinisti din cauza la asta, nu esti gtas la 60de kg, si ceilalti nu te vor considera un ciudat doar pentru ca arati asa, Esti destul de ok, ba chiar ar trebui sa fii mandru ca esti putin mai plinut, decat un slabanog caruia i se vad oasele. Este totul ok, stai cuminte.

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Deja esti slab, nu vad de ce ai vrea sa slabesti si mai mult. Cat despre poponetul tau, ce sa zic. Sunt fete care le plac baietii de genul, poate ai noroc, mai stii laughing