| alexalx1234 a întrebat:

Se merită să merg la banchetul de sfârșit de clasa a 12-a dacă nu am parteneră?

7 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Da, la noi la liceu nici macar nu s-a facut asta cu partenerele, nu vad sensul. Tu chiar crezi ca sa o fie toti cu partenere? Te duci si stai cu colegii tai, pana la urma asta e si ideea, sa te distrezi cu colegii tai nu sa stai dupa o fata toata seara.

| Th3AbSinTh3 a răspuns:

Da, poate gasesti acolo una.

| alexalx1234 explică (pentru Th3AbSinTh3):

Una care sa nu fie plina de fițe și aere? Imposibil

| Th3AbSinTh3 a răspuns (pentru alexalx1234):

Mda, tu esti problema!
Majoritatea n-au fite, doar ca alea ies in evidenta, alea te-au atras pe tine.

| PrintesaGumitaa a răspuns:

Pff, normal ca merita! O data ai ocazia sa petreci cu colegii si celelalte clase, gandeste-te cu cate amintiri ai sa ramai. Asta e ultima problema, ca nu ai partenera, poti dansa cu o colegawinking la muzica mai lenta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Acolo te duci sa consumi alcool si sa te distrezi cu ceilalti tipi, nu sa te afisezi cu o tuta.

| MihaiMih2000 a răspuns:

Mi se pare stupida intrebarea asta.
Poti dansa si cu scaunul, asa a facut proful de mate odatahee hee