| Revelionu74 a întrebat:

Salut, TPU!
Se poate sa fiu admisă la mai multe specializări din cadrul aceleași facultăți?

1 răspuns:
| Anee1667 a răspuns:

Bineinteles.
Acum cateva zile m-am inscris si eu pe profile diferite din cadrul aceleiasi facultati.Am fost si m-am inscris fizic, sfatul profesorilor de acolo a fost urmatorul "Inscrie-te pe mai multe profile, atat la buget, cat si la taxa, apoi in functie de cum ai fost admisa iti confirmi locul la profilul dorit, poti urma doua profile in paralel, insa doar din ele unul poate fi la buget"