| SiNiStEr a întrebat:

sorea mea si prietenul ei o sa faca forate curand 1 an impreuna si ea chiar nu stie ce cadou sa ii ofere, va rog daca puteti sa imi spuneti niste idei cu privinta la ce ar putea sa ii ia.Va multumesc!

Răspuns Câştigător
| lilboutique a răspuns:

Pai ar putea sa ii ia un ceas, sau un parfum care lui ii place f mult. Poate chiar ceva de imbracat, o camasa in carouri, baietilor le plac si arata f binehappy

4 răspunsuri:
| LupulTurbat a răspuns:

Sa-i cumpere un prezervativ!

| oMycutzzaVrajitoare a răspuns:

Un ceas?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut.
Eu in situatia ta as cauta toate pozele cu ei si as face un album dragut, sau sa inramezi cea mai frumoasa poza a lor. Ceva simbolic oricumthinking

| SiNiStEr explică:

Imi cer scuze am uitat sa mentionez ca ea nu vrea ceva simplu, ar vrea ceva mai special.