| gaby_5075 a întrebat:

sper ca ma puteti ajuta cu o problema.eu am un modem zyxel p-660hw si in cutie era si cd de la modem, am vrut sa intalez cdu am intrat in setup si am inceput sa instalez cand vad imi zice sa introduc parola, si aici este problema am bagat tot felul de minuni de pe modem si de pe cutie am cautat si pe net si nimic, va rog ajuatti-ma

1 răspuns:
| silai a răspuns:

Daca ai facut un constracat vezi ca acolo ai o parola in cazul meu e de la romtelecom.