| gabrielosss98 a întrebat:

spuneti-mi si mie niste cadouri de Craciun

Răspuns Câştigător
evenso
| evenso a răspuns:

Cadouri pentru el:

- o trusa cosmetica de calatorie – de obicei, barbatii sunt uituci si neatenti, asa ca, o trusa cu tot ce i-ar trebui intr-o calatorie e ideala.
- curele – de oricare, sunt utile.
- un briceag multifunctional.
- un joc video daca e pasionat.
- telefon mobil.
- daca ii stii hobby-urile o sa-ti fie mult mai usor alegind ceva special pentru persoana iubita.
- un tricou haios personalizat.
- o agenda imbracata in piele.
- rama foto pentru 2 fotografii.

http://www.borealy.ro/......ri-barbati

Cadouri pentru ea:

- o bratara de argint sau de aur, in functie de buget, cercei sau alte bijuterii.
- parfumul ei preferat.
- ceas de mana.
- un breloc digital (care afiseaza diferite poze) sau mp3 player.
- o rochie pe care sa o poarte de revelion.
- bluzele, pardesiurile, trench-urile sau gecile, cizmele sau botinele, pantofii sau lenjeria intima sunt daruri destul de apreciate de fete.
- telefon mobil.
- manusi speciale pentru dispozitive cu touch screen.
- o amuleta.
- un set de aromoterapie.
- o cana muzicala.
- rama foto pentru 2 fotografii.

http://www.borealy.ro/......ouri-femei

3 răspunsuri:
| IMC90 a răspuns:

Pentru el : O sticla de Jack Daniel's si-un cartus de Kent
Pentru ea : Nu te baga la parfumuri sau cosmetice daca nu stii ce-i place. Mai bine ii cumperi un ceas

| Strumpfi a răspuns:

Pai,iti trebuie pentru baiat sau fata?

| stelar99 a răspuns:

Parfum daca e ori fata sau baiat.
Si tot orice ar fi, gandeste-te ce ii place cel mai mult. daca il/o cunosti bine iti dai seama ce ii place happy.
Si de ce nu o haina si daca e fata si iti place de ea si o floare (preferabil trandafir rosu) sau o cutie de bomboane laughing
Sper ca te-am ajutat happy