| 01Snake a întrebat:

Spuneti-mi si mie niste jocuri bune care sa le joc cu gamepad-ul. Nu am nevoie de liste luate dupa internet cu zeci de jocuri, ci cate-va care va plac.

Răspuns Câştigător
| Caddillac a răspuns:

Un joc bine jucat cu gamepadu-l este fifa, dar este prea clasic te plictisesti, eu am jucat eurotruck simulator cu gamepad-ul, dar sa fim seriosi, ce distractie poti gasi sa mergi in continuu cu un tir big grin, te-as sfatui sa incerci Devil May Cry, este un joc super de jucat, mai ales cu gamepad-ul, este super deoarece exista o infinitate de combinatii de atac. Cam atat iti pot spune despre jocurile pe pc, deoarece eu joc pe PS3.

| 01Snake explică (pentru Caddillac):

Este super Devil May Cry... Ms happy

1 răspuns: