| Unkkutu a întrebat:

Spuneti-mi va rog care e virsta cea mai buna ca sa iesi cu un baiat?

Răspuns Câştigător
| deeyutzza94 a răspuns:

Buna! Pentru a iesi cu un baiat nu exista o vasrsta potrivita.Tu trebuie sa fi pregatita ca sa iesi cu el.Ar merge pe la 13-14.

3 răspunsuri:
| SweetSecrets a răspuns:

Nu exista o varsta ideala happy, iesi cu un baiat daca iti place de ellove struck si binenteles daca te simti pregatita.Cred ca incepand cu 15 ani poti simti cu adevarat ceva fata de pesoana iubitawinking, insa daca iti sare in cale un baiat dragut care te place si u nu ai implinit 15 ani nu mai conteaza chiar asa mult varsta.nu-i asahee heelove struck?

| MissxD a răspuns:

Intalniri de la 14-15 aniwinking

| ankutuka a răspuns:

Poti iesii si de la 7 ani...laughing