| BubblesWorld a întrebat:

Spuneti-mi va rog ce rimeaza cu ora? Poate ma mai ajutati cu cateva versuri..acum termin a 12 -a si trebuie sa compun cateva strofe pentru domnul prof. de religie. Este un profesor intelegator, ne aducea tot timpul dulciuri etc...Adica era un prof bun. Poate aceste informatii va ajuta ca sa compuneti cateva versuri.

2 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Andreea_Deya_1998 a răspuns:

Pai am mai multe : colora,hora,explora,MAJORA(vi se potrivestelaughing.),minora,nora, adora(a adora), sonora, tricolora, multora.si cam atat stiu