| AndYUchiha a întrebat:

spuneti-mi va rog pe la ce virsta se maturizeaza baietii?

Răspuns Câştigător
| StephyMonster a răspuns:

La 15. Până atunci, scuze că spun asta dar sunt mai naivi, de la 15 ani deja se maturizeaza.Sunt mai naivi atunci fiindcă e perioada de pubertate, deși la mulți le apar coșuri de exemplu, pe la 14-15 ani dar tot la 15 se maturizează.

3 răspunsuri:
| βuβuƦuzαα a răspuns:

Buna!
Baietii se maturizeaza pe la 15 ani.
O zi bunawinking

| greyhound a răspuns:

Cred ca mai degraba pe la 18; unii, niciodata

| BiTW a răspuns:

Depinde de fiecare. Cunosc băieți de 14-15 ani cu capul pe umeri, care știu ce vor de la viață, precum și d`ăștia de 19-20 de ani, care parcă sunt mai proști pe zi ce trece, dându-se de ceasul morții după absolut orice întâmplare banală.