| Giovanny2003 a întrebat:

stie cineva ce as putea face sa imi creasca barba, exista o solutie sigura pentru cresterea barbii? Astept raspunsuri, multumesc dau funda.

Răspuns Câştigător
| aLoneInDark18 a răspuns:

Așteaptă o luna, doua sa vezi cat îți crește apoi da-o jos odată pe săptămână

3 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Soluția sigură e : așteaptă ca timpul să-ți pună amprenta pe obrazul tău (barba)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aoleo tu n-ai ce face? Sa stai sa te barbieresti, vara sa transpiri si sa manance rau etc.

| Anon31241212 a răspuns:

Depinde si cati ani ai. Cresterea barbii e datorata bagajului genetic. Daca tatal tau nu a avut e posibil ca nici tu sa nu ai.