| anonim_4396 a întrebat:

Stie cineva cum pot sa ii sugerez dirigintei sa ma mute in banca in baiatul pe care-l plac, dar foarte, foarte, foarte decent? Diriginta mea este noua si nu stiu daca stie sa tina un secret. A spus secretele multor copii din clasa noastra. Va roooog urgggeeennnttt!

Răspuns Câştigător
| DenisaNicoletaG a răspuns:

Dar nu trebuie sa ii marturisesti dirigintei ca tie iti place de baiatul ala, pur si simplu ii spui sa te mute cu acel coleg, deoarece te intelegi bine cu el si te-ai plictisit in locul in care stateai, nu trebuie sa ii marturisim sentimentele si alte lucuri dirigintei noastre. Te pup kiss

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Simplu: nu-i spui nimic, dar te muti singura langa baiatul ala si vezi u daca iti va spune ceva diriginta.

| V1p3RO a răspuns:

Daca acel baiat sta printre primele banci, i-ai putea spune daca vrea sa te mute mai in fata pentru ca nu vezi cum trebuie la tabla. Daca e sa stea printre ultimele banci atunci nu stiu cum sa-i spui, din cate stiu eu cei din ultimele banci sunt cei care fac galagie la ore ( la mine asa era si inca ii, acum nu stiu cum ii la tine )

| Cinevacatoatalumea a răspuns (pentru V1p3RO):

La noi ii aduce in fata pe cei galagiosi. Cum suna asta...si eu sunt in fata.