| BehindYouMF a întrebat:

Stie cineva o modalitate de a face bani la 13 ani online? Am nevoie din cauza că nu stăm prea bine cu banii si vreau si eu sa contribui! Va rog, fara batjocuri/glume!

5 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Ce stii sa faci?

| BehindYouMF explică (pentru suntserios):

Stiu sa fac site-uri destul de bine

| suntserios a răspuns (pentru BehindYouMF):

Defineste destul de bine. Ca daca stii bine js, jquery, php, css... Te ai scos. Sunt tone de joburi online.

| Andreeush a răspuns:

La vârsta ta nu prea ai ce face.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Frate, nu se poate face bani la 13 ani în mediul online! Ajută-țu părinții la treaba sau vecini! Dacă vrei să faci bani online investește în bitcoin.