| denyzo a întrebat:

stie cineva un site bunicel gen matrimoniale?
Inafara de de Facebook, Instagram sau altele.
De preferabil, sa nu fie acel tip de site cu cocalari sau perversi/perverse laughing Ma rog, sa fie cat de cat decent si cu oameni seriosi.

Funda!

6 răspunsuri:
| OldSoul a răspuns:

Incearca Tinder pe telefon.
Cred ca e una din cele mai decente aplicatii de dating.
Daca-ti pare o persoana dubioasa nu-i dai like, si asa nu ai de aface cu ea. Nu ai ce pierde.

Spor!

| Xdreaper21 a răspuns:

Nu exista incearca tinder dar s-ar putea sa te drezesti cu o balena in loc de ce "ai comandat"

| Raniaa a răspuns:

Bună, stiu eu unul dintre cele mai bune site-uri, se numește real life. Lasă calculatorul, telefonul si ieşi din casa happy

| BogdanBz a răspuns:

Lipiciosii.ro

| AnoAnonima0 a răspuns:

Acolo nu vei găsi niciodată ceva serios. Iubirea vine din senin că acolo este numai perversitate într-un grup de genul ăla acolo se înmulțesc și vin fel și fel de oameni.

| P4rAd0x a răspuns:

Site-urile de genul nu inseamna nici maturitate, nici seriozitate, nici ceva decent. Imi pare rau ca nu pot sa-ti raspund la intrebare si sa scriu ce te asteptai, dar daca vrei o relatie serioasa merita sa incerci sa gasesti o fata in "realitate".