| ingerashu09 a întrebat:

Stiti ce sa fac sa nu mai am febra musculara? fundita:X:X

8 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Nirvana a răspuns:

Eu am auzit ca daca mananci o bucata de ciocolata iti trece. La mine nu a functionat, dar merita sa incerci. E vorba de ciocolata doar devil. La mine febra musculara trece cu putine exercitii fizice usoare. Ma mai dau si cu spirt in zonele care ma dor. Spirtul are un efect relaxant si racoritor.

| anonim_5778 a răspuns:

Buna! fa miscare sau bea mult lapte si iti va trece mai repede

| cosminbacau a răspuns:

E o vorba din popor: Cui pe cui se scoate. Asa ca ar fi bine sa faci miscare, sa nu stai.

| ingerashu09 explică:

Multumesc pentru sfaturi! O sa incerc

| madalina00 a răspuns:

Apa cu lamaie si o lingurita de zahar - trece garantat 100%

| xdIoanaBuzilaxd a răspuns:

Eu de obicei fac febra musculara la picioare si abdomen si ma doare abdomenul cand ma aplec si picioarele cand stau ghemuit!

Pentru inceput te dai cu spirt!

Si faci gimnastica!

Funda? plizzz:X:*