| anonim_4396 a întrebat:

sunt a 7 si de ceva timp am o relatie cu o fata de a 8.Noi ne-am certat si ne-am impkt de cateva ori, nu-i prea bine dar ne-am iubit si asta ne-a adus impreuna de fiecare data, azi ne-am desp. eu de ea, motivul e ca ea e rece cu mine adica daca eu nu as lua-o de mana, daca nu as strange-o in brate, daca nu as saruta-o ea nu ar avea trebuie, mereu totul trebuie sa vina de la mine oricum ma simt ff bine cand sunt cu ea si intr-un fel imi pare rau ca ne-am desp, chiar tin foarte mult la ea dar m-am saturat, stiu ca asta e felul ei de a fi, dar nu mai pot, ea crede ca eu sunt prea insistent si pupacios dar ea e ff rece si ca sa nu ziceti ca sunt nebun multi mi-au confirmat-o, azi cand i-am sps ca ne desp am vazut totusi ca se suparase Datzi-mi si mie niste sfaturi cu ce ar trebui sa fac :d funda

Răspuns Câştigător
| Alxe a răspuns:

Pai daca spui ca asa este ea de felul ei.mai "rece" trebuie sa faci tu primul pas mereu, ceea ce este absolut normal. O sa vezi ca cu timpul nu o sa mai fie asa "rece".