| Dianka_4924 a întrebat:

Sunt aleasa sa fiu craciunita si am nevoie de un dans, nu are importanta ce fel, dupa dorinta.Eu am ales sa dansez unul modern si stiu multe figuri dar vreau poate altceva mai interesant si mai frumos, nu prea complicat.Imi poate da cineva niste linckuri? Funda=*

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Parerea mea e ca cele mai faine dansuri se gasesc in videoclipuri
ex:Kat DeLuna - Run the Shouw sau Andreea Balan - Superwoman bafta la dans crede-ma iti dau idei bune sunt dansatoare de 6 ani love struck