| SoferTir a întrebat:

Sunt baiat am 12 ani jumate si 1.65.Problema e ca sunt prea inalt.Maxim da maxim cam cati cm o sa mai cresc pana ma voi opri din crestere? Ms mulllt

3 răspunsuri:
| Filozoful a răspuns:

Man,eu am 16 ani, si 1, 85.deci cand aveam 12 ani, tot cam atat aveam in inaltime, si oricum in mod normal cresti pana la 18-19 ani, dar de la 16 ani, nu mai cresti asa de repede.deci la 16 ani, tu o sai vreo 1.80-1.85.exact ca mine.

| Dennysutza a răspuns:

Pai... tu o sa cresi depinzand cat de marii ai de inaltime parinti si la 12 ani chiarca esti inalt!

| adaanda a răspuns:

Baietas vei creste pana la 18 ani, hai frate nu ai de ce sa iti faci griji trebuie' sa fi inalt, nu fi fraierik.Un baiat de 18 ani d o inaltime buna trebuie sa fie de cel putin de 1.80 si ceva.App fetele nu se uita la piticitongue