| JockerStoica a întrebat:

Sunt băiat și m-am decolorat în păr de două ori până acum pentru a-mi face șuvițe blonde. Este adevărat că dacă o să mă mai decolorez și a treia oară, a patra oară, a cincea oară etc. o să inceapa sa imi cada parul din cap? Mentionez ca m-am decolorat numai la salon și m-am decolorat cam la interval de 9-10 Luni.
Prin Luna Mai sau iunie aș vrea sa ma decolorez iar dar imi e frica sa nu inceapa sa imi cada parul sau sa raman fara par in cap mai grav.
Ce parere aveti?
Se poate intampla asta?

1 răspuns:
| Freya1 a răspuns:

Orce produse, vopsele, decoloranti aplicat pe par in exces iti deterioroaza parul