| Ridiculiza a întrebat:

Salut tpu..sunt clasa a 8a si astazi am avut o simulare la mate pe scoala...o sa iau maximim 5...mama e fff dezamagita
A fost foarte greu, am facut toate modele din anii trecuti si mereu fac 6-7-8 dar mama nu vrea sa inteleg... daca ma puteti ajuta cu un sfat sau ceva

2 răspunsuri:
| aXy99 a răspuns:

Poate vei lua nota mai mare in evaluarea nationala. Si eu am luat 5 in simularea dintr-a 12-a si 9, 9 in bac. Sunt irelevenate simularile.
Daca nu te descurci singura si nu poti fii autodidacta, apuca-te de meditatii, nu e tarziu.

Răspuns utilizator avertizat