| ombladon156 a întrebat:

Sunt clasa a 9-a si ma inteleg foarte bine cu el. Mereu imi spun sa vin cu el in pub-uri restaurante etc. cu prietenii lui. Am fost odata dar toti au baut bere si au fumat. Nu prea le am cu berea, bautura etc. Azi tot asa mi-a spus sa vin cu el si cu niste baieti. Eu as vrea sa ma integrez probleme de varsta nefiind dar nu as vrea sa zica de mine ca de ce nu beau si eu sau chestii de genu. Mai este o problema. Pentru clasa a9-a sunt cam mic am 1.62 si 50 kg... Cum as putea sa ma integrez? Sau ar trebui sa fac parte din grupul lor?

2 răspunsuri:
| Liviu a răspuns:

Mna e cam greu dupa un timp o sa iti arunce vorbe genu " Fitosule, te crezi prea bun pentru noi sa nu bei si sa nu fumezi cu noi? " Te vor pune la perete, vor incerca sa te alunge din 'cardul lor' de lepre.Relax,eu am 3 ani de cand numai gust alcool happy si n-am murit(Inca) laughing de fumat mai le sting si eu ici colo cate una big grin dar rar. fi baiat destept, nu te apuca de bautura, fumat cum am facut eu doar sa intri in anturajehappy

| Ionut_Seby_1998 a răspuns:

Si eu sunt aproape la fel ca tine, am 1.67 inaltime si 68 kg,. integrarea nu este o problema, poti sa te integrezi usor făcand glume bune sau chestii nebunesti(sa nu fie ceva ilegal). Stai linistit, e mai bine sa nu bei, nu cred ca se va lua cineva de tine ca nu bei -.-... Sper ca te-am ajutat. Si eu sunt clasa a-9-a si chiar sunt cel mai mic la inaltime, dar nu-mi pasa, pot sa spun ca sunt la fel ca ceilalti dintr-un grup big grin.