| Spik3Ast3m a întrebat:

sunt clasa a 9a si am un optional TINERI JURNALISTI. ideea este ca pentru maine trebuie sa fac un articol pe o tema din spatiul scolii,, al adolescentilor...va rog un exemplu..eu m-am gandit la:
facebookul in viata elevilor
copii si internetul. ceva de genul
VA ROG sa ma ajutati Multumesc!

Răspuns Câştigător
| Brâncuşi a răspuns:

Salut David, sigur cu puţină inspiraţie vei putea face ce ţi-ai propus am fost şi eu mai de mult într-un grup Tinerii Cercetaşi parcă şi am avut cam aceeaşi temă. Şi am făcut un scurt metraj cu nişte animale, flori şi m-am descurcat. Nu-i mare lucru.
O seară bună!

1 răspuns:
| Spik3Ast3m explică:

Multumesc! O seara buna si tie!