| Zozohun a întrebat:

Sunt clasa a VIII -a si de ieri am inceput cu colegii sa ne jucam barbut la scoala pe 1-5-10 lei din plictiseala in pauza. Daca afla dirigu sau directoarea ne face ceva?

Răspuns Câştigător
| Florin458 a răspuns:

Va poate scadea nota la purtare in prima faza, cerandu-va sa nu mai jucati asa ceva.

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aoleo noi ne-am jucat fotbal in clasa si in spate erau puse bancile una peste alta. Aveam perete comun cu cancelaria si cand o tras unu un sut s-au daramat toate bancile alea si au iesit profii toti ca sobolanii ca cica se darama scoala. Nu s-a scazut nici-un punct la purtare.