| MiculFaraon a întrebat:

Sunt cu iubita mea de 11 luni si o iubesc mult. Faza este ca de vreo luna eu cam am chef de cearta, nimic nu imi mai convine, ma cert zilnic cu ea mai mult din cauza mea. Inainte nu eram asa, nu stiu de ce sunt asa. Ce inseamna asta ca m-am saturat de relatia asta? Am zis ca o iubesc mult si eu zic ca nu m-am saturat de ea.

2 răspunsuri:
| dgfvshgfvdhgsvfhagdvshfdjhfd a răspuns:

Se mai intampla! Probabil ai si tu o perioada proasta. Vezi ca daca o sa continuii in felul asta o sa va despartit, deoarece sunt ferm convinsa ca prietenei tale nu ii convine sa va certati zilnic. Si daca tu susti ca o iubesti atunci nu ar trebui sa iti placa / sa ai chef de cearta cu ea. Ori poate te streseaza ceva anume. Orice ar fi sa nu iti mai versii nervii /supararile/ cheful de cearta pe ea.

| MiculFaraon explică (pentru dgfvshgfvdhgsvfhagdvshfdjhfd):

Un raspuns foarte bun! Ai dreptate in cea mai mare parte.