| SupCow a întrebat:

sunt din baia mare si as dori sa imi personalizez un tricou si nu stiu unde sa mi-l fac si cam cat ar costa
cam pe unde este un asemenea salon?:)
http://www.google.ro/......tp?/imgres r:0, s:0 acesta este tricoul :))
multumesc ps dau fundita;))

3 răspunsuri:
| Ofiintă a răspuns:

Nu stiu sa-ti zic cu exactitate un de poti gasi dar am auzit ca intr-o boxa de la center se fac din astea pentru ca soramea a primit cadou ceva haina cu un text am intrebat-o pe maica mea si a spus ca la center

| jan33tt a răspuns:

Depinde din ce oras esti.eu sunt din valcea si aici este jos in romarta... dar am vazut pe google niste siteuri in care iti poti personaliza tricouri cu tricou de la ei si preturi accesibile.succes...funda?big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In Arena Mall la Bacau este un magazin la parter de personalizat tricouri