| StefanMosneaguID a întrebat:

Sunt Dragos din Iasi, Pascani/Si am doar 16 ani/Folkul si rockul ma definesc/Si o fata as vrea sa-mi gasesc.

Răspuns Câştigător
| PedoBarbie a răspuns:

Site-ul cu anunţuri e mai la dreapta.

7 răspunsuri:
| gabiforstory a răspuns:

Fara sens laughing DA BAFTA rolling on the floor))))

| Ainival13 a răspuns:

Multa bafta!

| StefanMosneaguID explică (pentru Ainival13):

Ms, la fel si tie(daca ai nevoie happy

| Ainival13 a răspuns (pentru StefanMosneaguID):

Nu stiu daca ma nevoie, sunt de moda veche, astept sa vina iubirea la mine nu o caut pe net, fara suparare. Si eu sunt Ainival am 14 ani ascult punk si rock:d

| StefanMosneaguID explică (pentru Ainival13):

Salut Ainival! Nu-i nimic si eu caut o fata nefolosind prea des netul, dar uneori cand intampin multe dezamagiri, incerc si cu o intrebare timida pe tpu.crede-ma ca am incercat si eu sa gasesc fata visurilor mele, dar pe aici nimic nu misca.Nu pot sa zic ca sunt unul care sta pe matrimoniale, facebook si toate astea. Oricum incantat de cunostinta si ca prime intrebari:De unde esti si ai trupe preferate? ROCK ON!\m/
Poftim si un cadou de intampinare:http://www.youtube.com/watch?v=zRIbf6JqkNc

| Ainival13 a răspuns (pentru StefanMosneaguID):

Pai ce pot sa-ti zic, nu trebuie sa-ti cauti tu prietena pentru ca dai impresia de disperat[fara suparare], si eu am fost dezamagita dar asta este ciclul vietii, nu ai ce sa-i faci. nu se stie cand te loveste cupidonlaughing aberez. Sunt din Prahova[departttte] Ascult Avril Lavigne, Paramore, Slipknot, Green day, Evanescence si nu imi mai vine in mintethinking aa My chemical romance. :d

| Ainival13 a răspuns:

Multumesc. Imi place ca esti nonconformist dar sa stii ca uneori aparentele fac totul[tine minte asta]. Sper sa-ti gasesti o fata de care sa nu-ti bati joc si tu la randul tau sa nu fi folosit, pana la urma asta ne dorim toti[cred]. Bafta!:*