| Fara7390 a întrebat:

Sunt impreuna cu iubita mea de 6 saptamani si nu stiu de ce am impresia ca ma inseala. Multi(care o cunosc) mi-au zis ca e fata serioasa si cuminte. Ea mi-a zis ca eu sunt de ajuns, nu vrea pe nimeni, ca vrea sa fim impreuna pentru totdeauna, ca sunt tot ceea ce si-a dorit.
A zis ca vrea ca, copii nostri o sa fie cei mai frumosi.
Voi ce credeti? Se poate sa ma insel eu?

Răspuns Câştigător
| LexaEAG a răspuns:

Daca,,o fata" se gandeste la cum vor arata copii vostri, atunci e clara treaba...Te iubeste, si nu te inseala, din contra vrea sa faca totul ca sa fie cat mai mult cu tine, avand in vedere ca se gandeste la viitorul vostru ca si cuplu.

| Fara7390 explică (pentru LexaEAG):

Rectific: A zis ca daca o sa facem o sa fie cei mai frumosi, mai ales daca au un tata asa ca mine. Deci?

2 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

Păi ori te înșeli tu, ori ea. Altă posibilitate nu există. Dar înclin să merg pe prima variantă - ai mai multă încredere în oameni și în tine însuți - te va ajuta enorm!