| BlackHear7 a întrebat:

Sunt in Anglia si vreau sa stiu si eu daca e ceva ilegal sau vreo problema daca imi tatuez o lacrima pe fata.
Am vazut descrierile si ce inseamna, dar e ff departe de ce vreau eu sa insemne.

2 răspunsuri:
| LonelyLoner92 a răspuns:

Stai linistita, tatuajele sunt perfect legale in concluzie iti poti tatua pe corp ce vrei tu.

| WaterDrop a răspuns:

Ilegal nu are de ce sa fie, este corpul tau, poti sa-l murdaresti cum vrei laughing. Insa un tatuaj de genul acesta, mai ales la vedere, iti poate cauza probleme cu persoanele care ii cunosc semnificatia.De asemenea tatuajele la vedere ii fac sa se gandeasca de doua ori si pe multi angajatori.
Gandeste`te mai bine sa-l faci in alta parte, nu la vedere.