| naruto133 a întrebat:

Sunt in clasa a 9a mate info la un liceu cu medii mari. Un liceu foarte pretentios si as vrea sa ma transfer la liceul cu program sportiv. Am vorbit cu directorul si se poate si in timpul semestrului insa mama mea nu e de acord. Spune ca nu o sa am niciun viitor daca merg acolo si ca caut mereu sa merg unde se invata putin. Am incercat de multe ori sa o conving insa nu vrea sa ma lase. Poate sa imi dea cineva vreun sfat? As fi foarte recunoscator...

Răspuns Apreciat de Editori
| minionforever2005 a răspuns:

Cred ca esti f norocos daca ai intrat la un liceu de genul si ca nu ar trebui sa renunti la el. Cel mai bine... adica... eu asa as face: sa mergi la antrenamente la sportul care iti place cel mai mult si asa le-ai cam imbina pe ambele. Oricum daca vrei sa ajungi profesor de sport sau ceva de genul, vei putea deveni indiferent de profilul pe care il urmezi.