| anonim_4396 a întrebat:

Sunt in clasa a-IX-a si parinti au inceput deja sa ma bata la cap cu bacu straight face (lol mai am pana atunci). La romana stau bine si la specializarea care o am eu. Dar la mate sunt praf rolling on the floor in teste daca iau 5 sunt bun. Am noroc de colegi ca ma ajuta ei. La romana spun ca mai iau bacu' dar la mate sunt sigur ca nu il iau. Si trebuie neaparat sa ai bacul luat? Ce..nu se gasesc locuri de munca fata bac? Funda :d :X

1 răspuns:
| ANDREIAd a răspuns:

Ia si invata laughing Si eu stau prost la mate pentru ca profesorul meu e varza. si sunt in calasa a-xI-a. Dar sper ca va veni alt profesor daca nu ma pun sa invat singura. Fara facultate nu reusesti mare lucru in viata. Punete si invata ca ai timp. Mai tarziu o sa plangi. Stiu eu ce vorbesc.