| Tataru_Ionut_2001 a întrebat:

Sunt într-o situație dilemă și nu stiu ce sa fac: in urma cu 2 ani sora mea si-a cumparat un laptop cu specificații ok, nu era nici high-end, dar era bunicel, iar de curând si-a cumparat un laptop ceva mai bun, iar laptopul cel vechi mi l-a dat mie, cu toate ca eu aveam un pc cu specificații asemănătoare (cand spun pc nu ma refer la laptop). Peste o lună urmează să imi iau un pc dd gaming ceva mai bun.

Dar ideea e ca nu stiu ce sa fac cu laptopul ce mi l-a dat sora mea, sa il păstrez sau sa i-l fac cadou unui prieten care nu are posibilitatea sa isi ia un laptop? Ceva ma retine, poate pentru ca nu eu am muncit pentru acel laptop, daca era cumparat cu banii mei acum nu aveam dubii

1 răspuns:
| sierra1 a răspuns:

"Dar ideea e ca nu stiu ce sa fac cu laptopul "

vinde-l și-i faci și o cinste surorii tale