| Bugabuga12365 a întrebat:

Sunt intr-o situatie foarte rea..sunt depresiv,de cativa ani nu mi s-a mai intamplat nici un lucru bun, la liceu isi bat toti din clasa joc de mine si mi se intampla numai rahaturi..ma port frumos cu toti si primesc o pl in schimb... ajut pe cineva si apoi isi bate joc de mine.si multe altele, nu mai suporttt.Nu vreau sa aud nimic de genul,, gandeste-te ca altii n-au nici casa" sau nu stiu ce..asa sigur nu ma face sa ma simt mai bine, ba chiar mai rau.

2 răspunsuri:
| DdoarEuuu a răspuns:

Daca ai nevoie sa vorbesti cu cineva, ma gasesti aici! (trimite-mi un mesaj, te ajut cu drag sa te descarci )

| Roses a răspuns:

Incecarca sa ii privesti pe cei din jurul tau cu alti ochi. Fa binele pe care il faceai inainte, vorbeste-le frumos, chiar zambeste! Intr-o zi zi ti se va rasplati binele, sa stiiwinking
Stii ce fac eu cand altii ma supara? Ii spun lui Dumnezeu. happy Ii apun tot ce ma supara, tot ce ma enerveaza, tot. Ma ajuta. Spune-I Lui tot ce te apasa, daca iti vine sa plangi, sa nu iti fie frica sau rusine.

Sufletul nu ar avea curcubeu daca ochii nu ar avea lacrimi. big grin