| Doudi a întrebat:

Sunt la un liceu pe profil mate-info bilingv franceza. Ideea e ca sunt foarte slab la franceza si nu cred ca iau bacul la franceza. Afecteaza asta cu ceva restul mediilor? Mai pot intra la facultate?

Răspuns Câştigător
| Adry05 a răspuns:

laughing)) poti sa dai bacul la engleza daca vrei nu trebuie sa-l dai la franceza + ca "bacul la franceza" sunt niste amarate de competente pe care trebuie doar sa le iei, nu conteaza niciunde

| Doudi explică (pentru Adry05):

Aha, pentru ca am inteless ca e obligatoriu.

| Adry05 a răspuns (pentru Doudi):

Nu, competentele de limba le dai la ce limba vrei. Si eu am terminat filo bilingv engleza si am avut colegi care au dat la spaniola