| Nicu786 a întrebat:

Salut TPU
Sunt Nicu si am o iubita virgina si a spus ca ea ar face sex cu mine doar ca ii e frica sa nu o doara
Imi spuneti si mie niste modalitati sa fac si eu sa nu o doara asa de tare?
Dau funda celui care spune mai multe modalitati eficiente

2 răspunsuri:
| Vanishgold a răspuns:

Un preludiu lung și pentru asta ai nevoie de răbdare. Ia-o cu încetul, nu o grăbi, faceți pași mici și o să iasă ceva. Dacă nu iese din prima trebuie să mai insiști că o să se obișnuiască la un moment dat și o să prindă curaj.

| Veninul a răspuns:

Nu vrea frate (sincer)