| MG4Life a întrebat:

sunt nou in comunitatea voastra, si am o intrebare, de ce seara, imi aduc aminte numai de lucruri pe care le regret, am o stare de depresie, una f. f. f. f urata... Poate pentru ca nu am mai vorbit cu persoanele dragi de mult timp?! astept raspuns!
Multumesc!

Răspuns Câştigător
| princess97 a răspuns:

Pai stiu cum ii sa regreti ceva din copilarie si sa nu poti da timpul inapoi
ii cel mai dureros lucru cryingcrying
dar cu totii trecem peste astawinking

2 răspunsuri:
| princess97 a răspuns:

Si mie mi se intampla la fel
pentru ca seara nu prea ai la ce sa te gandesti si asta iti vine in minte
lucrurile ce le regreti, pers pe care vrei sa le vezi. etc
dar trecewinking

| MG4Life explică (pentru princess97):

Nu stiu cum sa-ti zic, dar ma gandesc la o persoana continuu, deoarece am ocazia sa vorbesc cu ea, dar nu stiu ce se intampla, nu ne intalnim, si asta ma termina psihic, adica, mai si regret unele lucruri din copilarie... sunt multe! Oricum multumesc de raspuns, chiar mi-a ridicat moralul!