| Dina_Mihai_1997 a întrebat:

Sunt pe a 7-a si de pe a 5-a am tot avut probleme la scoala, din cauza colegilor, notelor, colegii mei sunt prea retardati... etc., intelegeti voiwinking am anxietate si nu prea stiu cum sa ies din chestia asta... anul asta ma mut. adica nu pot sa uit de probleme. ma macina incontinuu. Ce sa fac?

Răspuns Câştigător
| Georgiana220698 a răspuns:

Incearca sa nu pui la suflet tot ce auzi, sa iti ocupi timpul cu ceva si sa incerci sa vorbesti cu cineva despre ceea ce simti( nu e bine sa tii totul in tine).